Mateřská škola Beránek

27.08.2019 20:56

Na celý školní rok se vybírá: toaletní papír - 2 balení po 4 kusech

papírové kapesníky v krabičce - 2 balení

papírové kapesníky po 10 ks - 1 balení.

Bačkory s pevnou patou, které si dítě umí samo obout či zapnout, vhodné jsou i ortopedické sandálky.

Oblečení:

- do třídy: tričko, legíny, tepláky, sukně (ne dlouhé). Vše pohodlné, praktické a pro dítě zvládnutelné.

- na zahradu: venkovní tepláky, triko, mikinu, bundu, čepici, šálu, rukavice apod.(dle počasí), sportovní boty, nepromokavé boty (holínky), pláštěnku pro případ deště.

- v případě spánku: pyžamo

- náhradní oblečení: spodní prádlo, tričko, tepláky, ponožky (do igelitové nebo hadrové tašky)

Další potřeby: po obědě probíhá čištění zubů, je potřeba zubní kartáček a zubní pasta.